Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

RECENZIA - Kompresorový inhalátor Laica NE2014

Inhalovanie môže byť veľmi nápomocné nie len pri liečbe respiračných ochorení, ale aj ako prevencia a na posilnenie imunity. Inhalovaním správne zvoleného liečiva môžete zmierniť opuchy sliznice, kašeľ, nádchu aj zápal priedušiek. Obľúbia si ho určite aj alergici a astmatici, ktorým pomáha pri zmierňovaní príznakov alergie. U nás doma má inhalátor svoje nezastupiteľné miesto, je to verný kamarát malých aj veľkých členov domácnosti. Jeden z najnovších inhalátorov značky Laica si dnes predstavíme.

Čo všetko je súčasťou balenia nového kompresorového inhalátora Laica NE2014 zistíte vo videu Unboxingu magazínu VŽDY. Pozrite si vo videu ako inhalátor funguje a spoznajte jeho dôležité funkcie, ktoré pri používaní oceníte. Odhaľte, čo môžete inhalovať pomocou tohto prístroja. Aké roztoky a oleje? Veľmi užitočnou vlastnosťou je možnosť nastaviť si rozprašovací výkon. Prečo? Odpoveď nájdete vo videu. V balení sa nachádzajú rôzne koncové nástavce na inhalovanie. Video obsahuje krátku nápovedu, kedy siahnuť po ktorom nástavci, aby ste maximalizovali efekt.

Chceli by ste sa o inhalovaní dozvedieť viac? Získajte cenné a praktické rady vo videách o inhalovaní na našom YouTube kanáli magazínu Vždy. Preniknite do hĺbky tejto témy v podcaste alebo sa nechajte previesť svetom inhalátorov, aby ste si čo najlepšie vybrali inhalátor na riešenie vašich problémov.

Pošlite článok známemu