Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Vychytávky do kuchyne - vakukovačka Laica xPro

Ak vás trápi plytvanie potravinami alebo radi nakupujete veľké ekonomické balenia a riešite uskladnenie zásob v domácnosti, isto ste sa už dopočuli o vákuovaní, ktoré Vám s týmito problémami pomôže. Podľahli ste už aj Vy čaru vákuovania? Poznáte jeho výhody, vidíte kde všade ho doma môžete využiť, ale váš aktuálny prístroj Vám už nestačí? Alebo si hľadáte prvú vákuovačku a neviete po čom siahnuť? Dnes sa pozrieme ako funguje a prečo si vybrať profesionálnu vákuovačku od spoločnosti Laica xPro. Neľajte sa, napriek názvu nie je len pre gastro podniky, určite ju ocenia aj mnohé domácnosti.

Pozývam Vás pozrieť si video, v ktorom sa dozviete čo všetko môžete zavákuovať pomocou tejto vákuovačky, aké ukrýva tajomstvá vo svojom vnútri v porovnaní s menšími modelmi. Uvidíte aké jednoduché je pripraviť si vrecúška na vákuovanie a z akých programov si môžete vyberať. Zoznámime sa s canister funkciou, ktorú oceníte najmä ak máte vákuové boxy. Pozrieme sa na špeciálnu funkciu marínovania a samozrejme nesmie chýbať „plechovkový test“, s ktorým sme sa už vo videách o vákuovaní stretli. Ak chcete vidieť túto vákuovačku v praxi, pozrite si video dokonca, otestovala som ju za Vás.

Ako vidíte, aj napriek tomu, že je označená ako profesionálna, môže byť skvelým a praktickým pomocníkom v domácnosti. Ak by ste sa ale radi pozreli aj na iné, možno kompaktnejšie modely, pozrite sa na naše videá, v ktorých sa o vákuovaní dozviete viac.

Pošlite článok známemu