Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Poklady z mojej kuchyne - Batériový filter Laica Venezia

Ahojte, možno ste už z mojich článkov a videí vytušili, že som veľkou fanúšičkou produktov, ktoré mi uľahčia život. Ako bonus, ak prispejú aj k zdraviu mojej rodiny, majú u mňa dvere otvorené dokorán. Filtrácii vody som podľahla už dávno. Filtračné kanvice som si kúpila okamžite po presťahovaní do mesta, keď som si vodu so silnou arómou chlóru nevedela zvyknúť. Časom som objavila efektívnejšie riešenie, ktoré Vám predstavím vo videu nižšie.

Ukážem Vám ako rýchlo môžete premeniť svoju vodovodnú batériu na filtračné zariadenie. Dozviete sa, čo filtračný systém Laica Venezia spraví s Vašou vodou. Ako filter správne používať, ako dlho Vám vydrží a ako zistite, že už je potrebné ho vymeniť? Odpovede aj na tieto otázky nájdete vo videu. Batériový filter je vhodný nie len do domácností, ale uplatnenie nájde napríklad aj v kanceláriách.

Chceli by ste piť filtrovanú vodu a zároveň ju máte radi extra vychladenú z chladničky, prípadne by ste ju radi ponúkli svojim hosťom  elegantným spôsobom a ešte lepšie by bolo mať filtrovanú vodu vždy so sebou kamkoľvek sa pohnete? Pozrite si seriál našich videí o filtrácii vody a určite nájdete riešenie šité pre Vás na mieru.

Pošlite článok známemu