Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Nákupný radca – ako si vybrať inhalátor

Ak často trpíte chorobami dýchacích ciest alebo Vás trápi alergia, určite ste už o inhalátoroch počuli. Ja sama som odhalila ich čaro vďaka deťom. Častý soplík a opakované zápaly dýchacích ciest ma nútili hľadať riešenie ako čo najviac dievčatám zmierniť a hlavne skrátiť priebeh choroby. A tak som objavila inhalátory . . .

Keďže je ich na trhu veľmi veľa, chvíľu mi trvalo kým som sa zorientovala a vybrala som si. Aby som Vám ušetrila čas pripravila som krátke video, v ktorom sa dozviete ako inhalátory fungujú a kedy a prečo siahnuť po inhalátore. Zoznámim Vás s ultrazvukovými a kompresorovými inhalátormi, priblížim Vám ich výhody a nevýhody, čo Vám pomôže rozhodnúť sa aký inhalátor zvoliť. Bližšie sa pozrieme na príslušenstvo, ktoré je obsahom balenia a ako ho môžete čo najefektívnejšie využiť. A v závere videa Vám predstavím malú vychytávku od Laicy, ktorá sa stala našou vernou kamoškou na všetky cesty, aby nás choroba neprekvapila na dovolenke.

Ak Vás zaujíma téma inhalovania a chceli by ste vedieť o ňom viac podrobnejších informácií, nájdite si čas na podcast „Kratšia rekonvalescencia a pevná imunita vďaka domácej inhalácií“ na našom youtube kanále magazínu Vždy.

Pošlite článok známemu