Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Prečo je športová filtračná fľaša Laica ideálna smart vychytávka pre váš pitný režim?

Či už ste si obľúbili jazdu na bicykli, beh alebo sa radi niekoľkokrát týždenne zničíte vo fitku, určite nám dáte za pravdu, že dostatočný príjem tekutín je niečím, čo vám nesmie počas tréningu chýbať. Ak nechcete utrácať za predražené nápoje, určené priamo pre športovcov a naopak, chcete mať neustále po ruke pre naše telo najprirodzenejší tekutinu, zamerajte svoju pozornosť na športovú filtračnú fľašu Laica, ktorá vás dostane celým radom vychytávok.

Čistá a chutná voda kdekoľvek potrebujete

Športová filtračná fľaša Laica patrí do rodiny filtračných zariadení tohto známeho talianskeho výrobcu, ktorý na naše trhy prišiel s celým radom inovatívnych vychytávok, vďaka ktorým máme čistú a chutnú vodu neustále po ruke.

Napríklad, filtračné kanvice Laica sú ideálnym riešením úpravy kohútikovej vody v domácnosti. Prefiltrovaná voda je zbavená nielen vodného kameňa, chlóru, ale aj ďalších látok, ktoré sa do vody môžu dostať povolenou chemickou úpravou. V tomto prípade ide napríklad o olovo, meď, ortuť alebo zinok. Ak sa vo vode nachádzajú herbicídy alebo pesticídy, dokážu moderné kanvice eliminovať aj ich prítomnosť.

Voda z filtračnej kanvice je preto vo finále zbavená nielen vyššie uvedených nežiaducich látok, ale má aj lepšiu chuť a príjemnejšie vôňu. Preto je ideálna pre každodenné popíjanie, ale aj na prípravu nápojov a pokrmov, ktoré sú oveľa chutnejšie. Prefiltrovaná voda sa hodí tiež do kávovarov alebo žehličiek, ktorým predlžuje životnosť.

Na cesty alebo do fitka s filtračnou fľašou

Čo ale robiť, keď vyrazíte von alebo do fitka a chcete mať čistú a čerstvú vodu neustále po ruke? Tu sa dostáva k slovu športovú filtračná fľaša Laica, ktorá je ideálnym doplnkom na túry, výlety, do telocvične aj iné outdoorové alebo indoorové aktivity, kde by bola filtrácia vody pomocou filtračných kanvíc zbytočne komplikovaná.

Fľaša disponuje objemom 0,6 l a je doplnená inovatívnym uhlíkovým filtrom FAST DISK, ktorý sľubuje životnosť 30 dní či 120 l prefiltrovanej vody. Spomínaný filter dokáže z vody odfiltrovať nežiaduce látky a zlepšiť jej chuť i vôňu. To všetko, samozrejme, pri zachovaní dôležitých látok a minerálov, ktoré naše telo potrebuje.

Praktické rozmery aj múdra appka

Samotná fľaša Flow'n go "myLaica" je navrhnutá tak, aby vyhovovala rýchlemu a dynamickému životnému štýlu. Čo to znamená v praxi? Najmä skutočnosť, že na vodu nemusíte zdĺhavo čakať. Tekutina je totiž prefiltrovaná bezprostredne po naliatí do fľaše a pripravená na okamžitú konzumáciu.

Samozrejmosťou je aj nadčasový dizajn, možnosť vybrať si fľašu z niekoľkých farebných i materiálových prevedení, praktické miesto, ľahkosť i ľahká uchopiteľnosť, nárazuvzdorný materiál či hermeticky uzatvárateľné veko fľaše.

Na záver musíme spomenúť aj onú pomyselnú čerešničku na torte, ktorou je moderná "appka" pre smart telefóny "Laica wellness". Tá za vás jednoducho kontroluje výmenu filtra. Stačí zariadenie spárovať s vašim smartfónom, zadať tvrdosť vody a dátum poslednej výmeny filtra a o nič ďalšie sa nestarať. Potrebujete snáď ďalšie dôvody, prečo dať tejto inovatívnej vychytávke "zelenú"?

Pošlite článok známemu