Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Ako si vybrať filter do filtračnej kanvice

Máte už doma svoju filtračnú kanvicu, ale neviete sa rozhodnúť aké filtre na vodu zvoliť? Filtre Bi-Flux vyrobené talianskou spoločnosťou Laica sú vyrábané za veľmi prísnych hygienických opatrení a viacero nezávislých laboratórií po celom svete ich podrobilo testovaniu. Výsledky boli viac ako uspokojivé. Aj to sú dôvody prečo pri výbere filtrov na vodu siahnuť po značke Laica. Ani tým však vaše rozhodovanie neskončí, prečo?

Vo videu magazínu Vždy sa dozviete čo všetko spraví s vodou filter Bi-flux a ako rýchlo to dokáže. Okrem klasických filtrov má Laica v ponuke aj filtre obohatené o magnézium. Komu ich odporúčame používať? Pozrite si video a zistíte ako veľmi dôležité je magnézium pre fungovanie nášho tela a čo môže spôsobiť nedostatok horčíka. Pijete veľa kávy a čaju? Laica má pre Vás špeciálne filtre, ktoré zdokonalia pôžitok z pitia obľúbených nápojov. Viac info v čom spočíva ich tajomstvo nájdete vo videu. Aký prínos budú mať pre vašu vodu a teda aj organizmus špeciálne filtre Mineralbalance? Viete prečo sú nitráty vo vode nebezpečné a aké ma Laica na ich odstránenie riešenie? Pozrite si video nižšie a nájdite odpovede.

Téme filtrácie vody sme sa venovali už veľakrát. Cenné informácie, užitočné rady a prehľad možnosti ako skvalitniť vodu v domácnosti a svoj pitný režim nájdete vo videách na YouTube kanáli magazínu VŽDY.

Pošlite článok známemu