Logo webu
Slovenská verzia
Prejsť na českú verziu
Otvoriť vyhľadávanie
Otvoriť menu

Poklady z mojej kuchyne – Filtračná kanvica Laica

Ahojte, dnes Vás pozývam pozrieť si video o filtračných kanviciach. Keď som prešla z rodičovského domu so studňou do mesta, vode z kohútika, hoci je zdravotne nezávadná, som na chuť neprišla. Možnosť nosenia vody v plastových fľašiach z obchodu naša malá rodinná rada okamžite zamietla. Siahli sme po filtračnej kanvici značky Laica a dnes tento produkt považujem za poklad, ktorý u nás doma má veľké využitie a stále miesto. Prečo?

Vo videu sa dozviete aké problémy Vám filtračná kanvica pomôže vyriešiť s Vašou pitnou vodou a ako môžete získať chuťovo dobrú vodu navyše obohatenú o zdraviu prospešné látky. Pozrieme sa na ponuku filtračných kanvíc pre bežné domácnosti a podľa čoho si vyberať, ako aj na špeciálnu kanvicu Laica Predator pre skutočne náročných užívateľov. Aj Vás desia plasty? Myslím všetky tie, ktoré si chtiac-nechtiac donesiete domov takmer s každým nákupom? A čo tie, ktoré v podobe mikroplastov prijímame do tela, napríklad aj vo vode? Aj o tom sa dozviete vo videu viac. A na záver videa malý bonus - aj Váš pitný režim môže byť „smart“.

Laica má u nás práce vyše hlavy. Veľmi sme si na chuť prefiltrovanej vody zvykli a našim spotrebičom taktiež predlžujeme životnosť používaním prefiltrovanej vody. Pridáte sa aj Vy k našej rodine? Ak Vás zaujíma viac, neváhajte si pozrieť ďalšie videa na túto tému. Alebo mi napíšte, rada Vám poradím.

Pošlite článok známemu